קבוצת esearch בניית אתרים

בניית אתרים Anybase - אודות

AnyBase, מחלקת בניית האתרים מקבוצת פאוור פון נט, נחשבת למותג מוביל בענף בניית אתרים וקנתה לעצמה מוניטין שמיצב אותה כמותג מספר 1 בענף פיתוח אתרי אינטרנט - בישראל. ייחודיותה של AnyBase באה לידי ביטוי בסל השירותים המקיף והמקצועי, בניסיון הרב וביכולת שלה לחסוך לקהל הלקוחות זמן יקר. אתרי האינטרנט שפותחו על ידי AnyBase ידועים בהתאמתם המושלמת למנועי החיפוש, במערכות ניהול תוכן ידידותיות למשתמש, בהתאמה לכל הדפדפנים ובכך שכל אתר אינטרנט עומד בתקנים מחמירים של בקרת איכות הקוד. ל- AnyBase ניסיון רב בבניית אתרי אינטרנט, ומאז הושקה המחלקה, כבר עשרות לקוחות נהנים משירות מקצועי וחם, מסל שירותים כולל ומאתרי אינטרנט מותאמים אישית. כמובילה בענף בניית אתרים נשענת המחלקה הן על ידע רב שהצטבר בענף הפיתוח והתוכנה והן על ניסיון של יותר מ- 7 שנים בעולם האינטרנט. לרשות AnyBase כלים מקצועיים מתקדמים וטכנולוגיות ייחודיות שפותחו בחברת פאוור פון נט והיא נמצאת בחזית הטכנולוגיה בכל מה שנוגע להתפתחויות הטכנולוגיות החדשות.

סגל

מחלקת AnyBase מונה אנשי תוכנה מיומנים ומעצבי אתרים מוכשרים. סגל המחלקה מלווה את הלקוח בכל שלב, החל מבניית אפיון האתר ויצירת קונספט ייחודי ועד עליית האתר לאוויר, תוך התייחסות לקהל היעד, לזירה העסקית שבה פועל בית העסק וייעודו של האתר.

אמנת השירות

קהל הלקוחות של AnyBase נהנה משירותי בניית אתרים מקצועיים, מכווני קהל יעד, מקוריים ויצירתיים המותאמים לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. כמו כן, קהל הלקוחות זוכה ליחס אישי וחם, לייעוץ מקצועי תמיכה וליווי צמוד לאורך כל התהליך.

אתיקה מקצועית

AnyBase חרטה על דיגלה ערכים מוסריים גבוהים ומחויבת לשקיפות מלאה כלפי קהל הלקוחות. יושר, הגינות, אמינות ומהימנות הם רק חלק מן הפילוסופיה של החברה והם האורים והתומים בכל פעילויותיה. קהל הלקוחות נהנה מדיווח שוטף, עדכני בזמן אמת וסגל החברה, שירותיה ומוצריה - כפופים לתקנים מחמירים של בקרת איכות.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,

AnyBase – בניית אתרים.